18 juli 2020

Wandeling ‘Rond de kerk van Castricum’

De Hervormde dorpskerk en de Overtoom

Ons dorp is prachtig; daarover zijn de meeste Castricummers het eens. Maar weet u welke bezienswaardigheden in ons dorp te vinden zijn en hoe ons dorp er in het verleden uit zag?

Oud-Castricum biedt in zijn winkel een collectie van fietstochten en wandelroutes aan waarin die punten (letterlijk) in kaart gebracht worden. Sinds vorige week is en een nieuwe wandelroute aan de collectie toegevoegd: de (gratis) audiotour ‘Rond de kerk van Castricum’.

Deze wandeling voert u door de Kerkbuurt van Castricum. U proeft de sfeer van het buurtje rond de kerk. Overigens is die één van de oudste stenen gebouwen van Holland. 

Loop door de Dorpsstraat en over de Overtoom. Bekijk het Burgemeestershuis, de groenteveiling, de doorrijstal en nog veel meer gebouwen die in het verleden (en soms nu nog) in ons dorp te zien zijn. Op uw laptop of pc of – al wandelend – op uw mobiele telefoon met de (gratis) app ‘Izi-travel‘.

De tram rijdt door de Dorpsstraat. Rechts hotel ‘De Rustende Jager’ voor de nieuwbouw in 1911
Print Friendly, PDF & Email
Abonneer
Laat het weten als er
2 Reacties
Nieuwste
Oudste
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties